Dzień dobry, mamy taki przelew, który był w euro oczekiwaniem księgowości jest przewalutowanie na konto PLN, proszę o informacje czy jest to rozpisane w instrukcji oraz ewentualne przesłanie instrukcji, lub o wyjaśnienie czy przelewy zaciągane altpiw w euro powinny być przewalutowanie do PLN?