Nowa funkcjonalność AltKurier dzięki integracji z serwisem Furgonetka.pl

Furgonetka.pl  to broker usług kurierskich, który pozwala na nadawanie przesyłek za pomocą dowolnej firmy kurierskiej i spedycyjnej, między innymi DHL, DPD, UPS, GLS, FedEx, InPost itd. (AltKurier)

Jeżeli Twój system SAP Business One jest już zintegrowany z firmami kurierskimi i spedycyjnymi takimi jak np.: DHL, DPD, UPS, GLS, FedEx, InPost itd., to teraz możesz dodatkowo korzystać z serwisu Furgonetka.pl  Co to oznacza w praktyce?

 

Bezpośrednio z systemu wybierasz konkretnego przewoźnika, np. takiego, z którym masz podpisaną umowę; albo korzystasz z podpowiedzi Furgonetki, która na podstawie typu i parametrów wysyłki wyświetla dostępnych przewoźników wraz cenami wysyłek.

 

W obu przypadkach w systemie SAP Business One automatycznie rejestrowana jest przesyłka, generuje się list przewozowy, numer śledzenia wraz linkiem śledzącym, po kliknięciu w który możesz sprawdzać status przesyłki na stronie przewoźnika. Jednocześnie kurier jest powiadamiany o nadaniu przesyłki. Po jej wysłaniu, bezpośrednio z SAP Business One możesz sprawdzać numer przesyłki czy ID płatności.

Jeżeli jesteś zainteresowany integracją skontaktuj się z naszym BOK.