Wygodna ewidencja wyposażenia pracownika w SAP Business One!

W SAP Business One możesz w wygodny sposób prowadzić kompleksową ewidencję wyposażenia swoich pracowników.

Zdecyduj, które informacje są dla Ciebie istotne, wprowadź je do systemu na kartotekach wyposażenia i uzupełnij odpowiednią dokumentacją (skan dokumentu zakupu, gwarancji lub protokół przekazania sprzętu).

Powiąż ze sobą odpowiednie kartoteki – np. telefonu komórkowego i karty SIM lub komputera i oprogramowania i zyskaj jeszcze większą przejrzystość.

Przypisz gotowe kartoteki do pracowników przekazując im sprzęt do użytkowania – potrzebna dokumentacja (protokoły przekazania) są już gotowe do druku. Jeden pracownik przekazuje sprzęt drugiemu? Przepisz kartoteki a protokoły przekazania i zwrotu wygenerują się automatycznie.

Łatwy dostęp do informacji o wyposażeniu pozwoli Ci zaoszczędzić czas Twój i Twoich pracowników, dzięki wyeliminowaniu konieczności żmudnego poszukiwania dokumentacji związanej z danym sprzętem. Któremuś z pracowników zepsuł się komputer? Dzięki powiązanej gwarancji łatwo sprawdzisz, czy komputer, który właśnie się zepsuł możesz naprawić na jej podstawie.

Aplikacja umożliwia także zarządzanie przeglądami technicznymi elementów wyposażenia w Twojej firmie. Dzięki systemowi automatycznych powiadomień nie zapomnisz np. o terminie przeglądu samochodów służbowych.

Zaawansowane raporty umożliwią Ci także dostęp do informacji o stanie wyposażenia i jego aktualnej wartości oraz planowanie wydatków związanych z wymianą sprzętu firmowego.